Contactgegevens

Contactgegevens
 
Naam   Groep / functie Mailadres
Juf Silvia Hendriks Leerkracht groep 1/2a
(ma - di - do)
 
s.hendriks@kindante.nl
Juf Linda Kempener Leerkracht groep 1/2a
(woe - vrij)
l.kempener@kindante.nl
 
Juf Petra Schmeits Leerkracht groep 1/2b
(ma - di - woe)

Coördinator wetenschap en techniek
p.schmeits@kindante.nl
 Juf Desirée Molin Leerkracht groep 1/2b
(do - vrij)
d.molin@kindante.nl
Juf Sera Smeets Leerkracht groep 2/3
(ma - di - woe - do)
s.smeets@kindante.nl
Juf Renee Janssen Leerkracht groep 2/3
(vrij)

Leerkracht groep 3
(woe - do)

Coördinator cultuur
Specialist meerbegaafdheid
r.janssen@kindante.nl
Juf Ellen Laugs Leerkracht groep 3
(ma - di - vrij)

Coördinator VVE, contact PSZ
KDV, aanmeldingen nieuwe kleuters

Specialist jonge kind
e.welters@kindante.nl
Juf Evy Graus Leerkracht groep 4
(ma - di - woe)
e.graus@kindante.nl
Juf Janine Lebens Leerkracht groep 4
(woe - do - vrij)

Coördinator sport en N-joy
j.lebens@kindante.nl
Juf Pauline Hanssen Leerkracht groep 5
(ma - do - vrij)

Specialist gedrag
p.hanssen@kindante.nl
Juf Henny Wouters Leerkracht groep 5 
(di - woe)

MR-lid

 
h.wouters@kindante.nl
Juf Han Ruber Leerkracht groep 5/6
(ma - di)

Specialist rekenen
h.ruber@kindante.nl
Juf Imke Rombouts Leerkracht  groep 5/6
(woe - do - vrij)

Specialisatie  taal/lezen/dyslexie 
i.rombouts@kindante.nl
Juf Sandy Lacroix Leerkracht groep 6
(ma - di - woe)

Coördinator sport en N-joy
s.lacroix@kindante.nl
Meester Guido Gelissen Leerkracht groep 6
(do - vrij)

Coördinator verkeer
Voorzitter MR
Specialist rekenen
NPO-coördinator
g.gelissen@kindante.nl
Juf Mandy Molin Leerkracht groep 7
(ma - di - woe - do - vrij)
m.molin@kindante.nl
Juf Anouk Mulder Leerkracht groep 7/8
(di - woe - do - vrij)

Coördinator wetenschap en techniek
MR-lid
a.mulder@kindante.nl
Juf Marisol Rooijmans Leerkracht 7/8
(ma)

Leerkracht groep 8
(do - vrij)

Coördinator cultuur
 
m.rooijmans@kindante.nl
Juf Jildau van der Meer Leerkracht groep 8
(ma - di - woe)

Specialisatie  taal/lezen/dyslexie 
jvdmeer@kindante.nl
Juf Babette Smeets IB-er
(ma - di - woe - do)

Zorgcoördinator
b.smeets@kindante.nl
Juf Kelly Maes Leerkrachtondersteuner
(ma - di - do)

Contactpersoon OVN
k.maes@kindante.nl
Juf Manon Smeets Administratie 
(do)

 
m.smeets@kindante.nl
 
Meester Bart Custers Onderwijsassistent
(ma - di)
b.custers@kindante.nl
Juf Inge de Vaan Onderwijsassistent
(ma - di - do - vrij)
i.devaan@kindante.nl
Juf Sanne Timmers Stagiair s.timmers@kindante.nl
Meester Pim Lebens Stagiair p.lebens@kindante.nl
Juf Marit van Ede Stagiair m.vanede@student.denieuwstepabo.nl
Meester Tom Vankan gymdocent RiskCare Tom.vankan@riskcare.nl
Meester Roy Maessen Coördinator ICT
(woe)
r.maessen@kindante.nl
Juf Kim Tholen Directeur     k.tholen@kindante.nl    
Meester Bob Meijs   Directeur b.meijs@kindante.nl